قبرستان دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات

قبرستان: دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 حوزه های اجرایی فرماندار قوچان

گت بلاگز وب‌گردی واگذاری سرویس VDSL به تهرانی‌ها، با سرعت 50 مگابیت

سرویس اینترنت پرسرعت بر بستر VDSL با حداکثر سرعت 50 مگابیت به وسیله مخابرات منطقه پایتخت کشور عزیزمان ایران به متقاضیان واگذار می‌شود.

واگذاری سرویس VDSL به تهرانی‌ها، با سرعت 50 مگابیت

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در سرویس VDSL یک خط تلفن ثابت به متقاضیان تخصیص داده شده است می یابد و حداقل سرعت در این سرویس ۱۶ مگابیت و حداکثر سرعت ۵۰ مگابیت هست. همچنین سرویس اینترنت پر سرعت بر بستر VDSL در قالب چهار بسته مروارید، فیروزه، زمرد و الماس به متقاضیان عرضه می شود.

عبارات مهم : اتصال
به گفته مسوولان مخابرات، مزایای سرویس اینترنت بر بستر VDSL ، استفاده از بستر سیم های مسی یکسان بدون نیاز به تعویض یا سیم کشی مجدد، ارائه خدمات ارزش افزوده مشمول بر خطوط تلفن SIP( تلفن بر بستر اینترنت)، ویدئو کنفرانس، IPTV و ارائه سرویس از کافوهای نوری نزدیک به یکسان که باعث زیاد کردن کیفیت سرویس و سرعت می شود، هست.

پیش از این اعلام شده است بود که متقاضیان جهت اطلاع از مناطق تحت پوشش می توانند با شماره ۲۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت مخابرات منطقه پایتخت کشور عزیزمان ایران به نشانی WWW.TCT.IR مراجعه کنند.

بنا بر اعلام، هزینه اتصال هر خط تلفن (از جمله تلفن ثابت ارائه شده است در بسته­ مروارید) مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال و مکالمات داخل استان خط تلفن ثابت ارائه شده است با سرویس رایگان هست. قرارداد یک ساله و هزینه هر گیگ اضافی۱۲.۰۰۰ ریال اعلام شده است است.

هزینه اتصال هر خط تلفن (از جمله تلفن ثابت ارائه شده است در بسته­ سرویس فیروزه) مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال، مکالمات داخل استان خط تلفن ثابت ارائه شده است با سرویس رایگان، قرارداد دو ساله و هزینه هر گیگ اضافی۱۲.۰۰۰ ریال هست.

در صورت انصراف یکسان قبل از آخر قرارداد بعد از کسر تخفیفات منظور شده است بابت تلفن ثابت ارائه شده است در این سرویس، مابقی مبلغ متناسب با وقت قرارداد به یکسان عودت داده می شود و یا از یکسان اخذ می گردد.

بنا بر اعلام یکسان می تواند کل مبلغ پیش پرداخت سرویس را بصورت یکجا پرداخت کند و یا این مبلغ را مطابق با جدول ذیل، به صورت ۲،۰۰۰،۰۰۰ریال نقد و الباقی طی ۴ قسط ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریالی از طریق ۴ دوره صورتحساب پرداخت کند.

هزینه اتصال هر خط تلفن ( از جمله تلفن ثابت ارائه شده است در بسته زمرد) مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال و مدت قرارداد شش ماه بعد از آخرین خرید اعتبار یا اتمام اعتبار است و حداکثر وقت اعتبار ترافیک اولیه شش ماه هست.

حق اتصال هر خط تلفن تازه در سرویس الماس ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال، قرارداد یکساله و سرویس الماس ۱ به صورت بعد پرداخت و سرویسهای الماس ۲ و ۳ به صورت پیش پرداخت هستند.
منبع: ایسنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اتصال | اینترنت | قرارداد | اینترنت | اینترنت پرسرعت | خدمات اینترنت | vdsl |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog