قبرستان دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات

قبرستان: دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 حوزه های اجرایی فرماندار قوچان

گت بلاگز خراسان رضوی پنج هزارو ۵۰۰ نفر کار برگزاری انتخابات در قوچان را بر عهده دارند

پنج هزار و ۵۰۰ نفر کار برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه در حوزه‌های اجرایی، نظارت، بازرسی و پشتیبانی در این شهرستان را بر عهده دارند.

پنج هزارو ۵۰۰ نفر کار برگزاری انتخابات در قوچان را بر عهده دارند

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، علیرضا قامتی فرماندار قوچان گفت:میانگین و محصول همکاری مردم در سی وچهار انتخابات گذشته ۶۲ درصد در کشور، ۶۴ درصد در استان خراسان رضوی و بالغ بر ۷۰ در صد در شهرستان قوچان بوده است.

عبارات مهم : دستگاه
رئیس ستاد انتخابات قوچان با اشاره به حضور و همکاری حدود ۵ هزار و ۵۰۰ نفر در حوزه های اجرایی، نظارت، بازرسی و پشتیبانی انتخابات در سطح شهرستان گفت:: از تعداد یک هزار و ۷۹ نفر نامزد ثبت شده است در سطح شهرستان بعد از بررسی، صلاحیت ۵۵ نفر به علت عدم انطباق با بندهای قانونی احراز نشد و ۱۴ نفر نیز انصراف دادند.

علیرضا قامتی با اشاره به اینکه امسال در انتخابات رشد ۲۰ درصدی نسبت به دوره گذشته در زمینه تحصیلات کاندیدا ها و رشد ۲۴ درصدی حضور بانوان را شاهد بوده ایم افزود: ۲۴۰ شعبه اخذ رأی به وسیله هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است است و جهت برگزاری انتخابات نیز حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ دستگاه ماشین نیازمندیم که همه دستگاه های اجرایی باید تمام امکانات خود را جهت هرچه بهتر برگزاری این انتخابات در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

رئیس شورای اداری قوچان با اشاره به این مطلب که بعضی از ادارات کارهای خود را در حوزه پروژه های عمرانی به خوبی انجام نمی دهند، تصریح کرد: برنامه عملیاتی سال ۹۶ به وسیله ۱۰ درصد از ادارات هنوز ارائه نشده است و باید این عنوان پیگیری شود و از دستگاه های اجرایی نیز آزمونی از کتاب قانون بودجه، برنامه بودجه و سیاست های ابلاغی رهبری گرفته خواهد شد

وی با اشاره به اینکه کلیه عوامل اجرایی انتخابات از هرگونه تبلیغ، مداخله و ایجاد شائبه در طرفداری از کاندیدا ها منع شده است اند خاطر نشان کرد: در صورت مشاهده این عنوان با قاطعیت با خاطیان برخورد خواهد شد.

انتهای پیام//ح. خ

واژه های کلیدی: دستگاه | برگزاری | انتخابات | ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات 96 | حوزه های اجرایی | فرماندار قوچان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog