قبرستان دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات

قبرستان: دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 حوزه های اجرایی فرماندار قوچان

گت بلاگز بین‌الملل تصویرهای + ترک اعتیاد به شیوه راهبان بودایی

راهبان بودایی از شیوه‌های عجیبی جهت ترک اعتیاد و درمان بیماری‌های روانی بهره می‌برند.

تصویرهای + ترک اعتیاد به شیوه راهبان بودایی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری رویترز؛ صومعه “وات تامکرابوک” در استان سارابوری تایلند یکی از مهمترین مراکز آموزش راهبان بودایی در دنیا هست. این مرکز به تازگی ارائه خدمات ترک اعتیاد و عادات بد را شروع کرده و در مدت وقت کوتاهی متقاضیان زیادی از کشورهای متفاوت دنیا به این مرکز مراجعه کرده اند.

عبارات مهم : فعالیت
خدمات این مرکز علاوه بر افرادی که به مواد مخدر اعتیاد دارند، مشمول بیماران معنوی و روانی که نیازمند آرامش و تفکر هستند نیز می شود.

از مهمترین روش های درمانی این مرکز می توان به مواردی همچون حمام بخار، مدیتیشن (مراقبه)، غذا دادن به ماهی ها کنار دریاچه، حمام آب سرد، فعالیت در کارگاه های سنگ تراشی و مجسمه سازی، آشپزی و فعالیت در آشپزخانه، یادگیری موسیقی و ورزش کردن اشاره کرد.

به عقیده راهبان ارشد این مرکز ورزش پینگ پونگ عالی ترین فعالیت جهت تقویت ذهن و بدن هست. شانه کردن موی سایر بیماران نیز از دیگر روشهای درمان اعتیاد و کنترل ذهن هست؛ این روش زمینه برقراری آرامش در دو طرف را فراهم می کند.

با این وجود دارویی که به تمامی بیماران این مرکز ارائه می شود نوعی نوشیدنی تهوع آور از ریشه گیاه های هست. بیماران بعد از نوشیدن این دارو، دچار حالت تهوع شده است و استفراغ می کنند. مسئولین این مرکز معتقدند این دارو از خاصیت سم زدایی برخوردار بوده و در توانبخشی بیماران بافایده است.

متقاضیان باید هر روز در مراسم خاص دعای بودایی ها که بخش زیادی از آن به مراقبه می گذرد، شرکت کنند. هزینه شرکت در مراسم دعا رایگان است.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فعالیت | اعتیاد | بودایی ها | ترک اعتیاد | ترک اعتیاد | راهبان بودایی | استان سارابوری | تایلند

تصویرهای + ترک اعتیاد به شیوه راهبان بودایی

تصویرهای + ترک اعتیاد به شیوه راهبان بودایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog