قبرستان دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات

قبرستان: دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 حوزه های اجرایی فرماندار قوچان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگران تازه «ستایش ۳» مشخص شدند

تصویربرداری «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی از نیمه فروردین در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد و به مرور بازیگران جدیدی به این سریال پیوستند.

بازیگران تازه «ستایش ۳» مشخص شدند

بازیگران تازه «ستایش ۳» مشخص شدند

عبارات مهم : سریال

تصویربرداری «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی از نیمه فروردین در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد و به مرور بازیگران جدیدی به این سریال پیوستند.

به گزارش سینماخبر، تصویربرداری سریال «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرزوی بزرگ زرین کوب از نیمه فروردین امسال در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است هست. در این سه ماه بازیگران مختلفی به این سریال اضافه شدند.

تصویربرداری در منزل فردوس و چند لوکیشن دیگر انجام شده است هست. عوامل این روز ها در حال فراهم کردن لوکیشن های تازه هستند و از هفته آینده داریوش ارجمند بازی خود را شروع خواهد کرد. نرگس محمدی با نقش پرطرفدار ستایش هم به زودی کار خود را شروع می کند.

سریال «ستایش ۳» در فصل تازه خود دستخوش تغییراتی شده است که از جمله این تغییرات می توان به بازی نکردن «رامسین کبریتی» در این سریال اشاره کرد. او در این سریال نقش صابر پسر داریوش ارجمند را بازی می کرد که با پیوستن به شبکه جم، بازیگر دیگری به نام یاسر حق شناس نقش او را ایفا می کند.

لاله مرزبان هم بازیگر جایگزین نقش دختر ستایش در این فصل خواهد بود. پیش از این حدیث میرامینی این نقش را ایفا می کرد و این بازیگر نیز از حضور در این سریال انصراف داد.

به تازگی فرهاد جم در نقش حاجی بهبودی به سریال «ستایش ۳» پیوسته هست. همچنین حمید گودرزی که چندی پیش به جمع بازیگران این سریال پیوست بنا به دلایل شخصی از حضور در سریال کناره گیری کرد و شهرام پور اسد جایگزین وی شد.

نرگس محمدی، داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، فریبا نادری، مهدی سلوکی، رضا داوود نژاد، مهدی میامی و … از دیگر بازیگران این سریال هستند.

گفتنی است: سعید مطلبی نگارش «ستایش ۳» را در ۳۰ قسمت بر عهده دارد. همچنین فصل ۱ و ۲ ستایش، در سال های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد.

بازیگران تازه «ستایش ۳» مشخص شدند

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | بازیگران | داریوش ارجمند | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog