قبرستان دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات

قبرستان: دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 حوزه های اجرایی فرماندار قوچان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی با بحران شنیده شدن و دیده شدن مواجه شده‎اند ، پشت پرده جنجال آفرینی احمدی‎نژادی‎ها

زماني به نظر مي‌رسيد كه احمدي‌نژاد از حمایت توده‌هاي مردم برخورد دار است ولی اکنون شاهدیم که صداي آنها طنين و پژواكي ندارد. البته همان وقت نيز خيلي از فعالان سي

با بحران شنیده شدن و دیده شدن مواجه شده‎اند ، پشت پرده جنجال آفرینی احمدی‎نژادی‎ها

پشت پرده جنجال آفرینی احمدی‎نژادی‎ها/ با بحران شنیده شدن و دیده شدن مواجه شده‎اند

عبارات مهم : سیاسی

زماني به نظر مي رسيد كه احمدي نژاد از حمایت توده هاي مردم برخورد دار است ولی اکنون شاهدیم که صداي آنها طنين و پژواكي ندارد. البته همان وقت نيز خيلي از فعالان سياسي با اين تحليل یعنی اعتبار مردمی احمدی نژاد مخالف بودند. ممکن است در موضع راي دادن خيلي از اقشار احساس كرده باشند كه احمدی نژاد امتيازات بيشتري به مردم می دهد ولی او هیچ وقت داراي مرام و مكتب یا توان موج آفريني در بين مردم نبود

احمد شیرزاد رفتارهای اخیر احمدی‎نژادی‎ها را بی ثمر و ناشی از نادیدن این واقعیت که توان موج آفرینی ندارند، دانست و گفت: بعید است با این سر وصداها تخفیفی در مجازات بقایی داده شود.

نامه‎نیوز نوشت: احمدی نژادی ها سال تازه را با توپ پر تر شروع کرده اند. از یک سو سریال خبر های ویدئوی مدیر دولت نهم و دهم شکل گرفته است و از یک سو با صدور فراخوان و جمع آوری پرونده های قضایی هواداران خود در حال یارکشی هستند. زندانی شدن حمید بقایی در روزهای آخر سال و ماجرای اعتصاب غذای او را نیز نباید نادیده گرفت. کمتر از یک ماه از حکم 15 ساله بقایی گذشته ولی این جریان پر سر و صدا بر همان مدار قبلی ادامه می دهد. توصیه اینجا است که فعالان سیاسی و مسئولان نیز همچنان تاکید و اصرار دارند که نباید فریب این هوچی گری ها را خورد. حالا هرچقدر که احمدی نژاد نامه بنویسد و خبر ویدئویی دهد!

با بحران شنیده شدن و دیده شدن مواجه شده‎اند ، پشت پرده جنجال آفرینی احمدی‎نژادی‎ها

احمد شیرزاد فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده پیشین مجس شورای اسلامی از جمله افرادی است که تاکید می کند احمدی نژاد و یارانش با بحران شنیده شدن و دیده شدن مواجه شده است اند و به همین خاطر دنبال جنجال سازی هستند. او اظهار داشت: « زماني به نظر مي رسيد كه احمدي نژاد از حمایت توده هاي مردم برخورد دار است ولی اکنون شاهدیم که صداي آنها طنين و پژواكي ندارد. البته همان وقت نيز خيلي از فعالان سياسي با اين تحليل یعنی اعتبار مردمی احمدی نژاد مخالف بودند. ممکن است در موضع راي دادن خيلي از اقشار احساس كرده باشند كه احمدی نژاد امتيازات بيشتري به مردم می دهد ولی او هیچ وقت داراي مرام و مكتب یا توان موج آفريني در بين مردم نبود».

وی افزود: «امواج انساني كه پشت سر ماشين احمدي نژاد به عنوان رييس جمهور به راه مي افتاد، به معناي محبوبيت شخصي و تفكرات و مواضع او نبود بلكه به دليل امتيازاتي بود كه توزيع مي شد. امتیازاتی که اتفاقا با تحقير مردم همراه بوده است».

زماني به نظر مي‌رسيد كه احمدي‌نژاد از حمایت توده‌هاي مردم برخورد دار است ولی اکنون شاهدیم که صداي آنها طنين و پژواكي ندارد. البته همان وقت نيز خيلي از فعالان سي

شیرزاد اعتقاد است که تلاش های احمدی نژاد و یارانش در ماه های اخیر به جایی نرسیده و نتوانستند آن طور که می خواهند مرکز توجه قرار بگیرند. او گفت: « صداي رييس دولت اصلاحات با وجود اينكه محدوديت هاي بسيار بيشتر و شرايط دشوارتري دارد، به سادگی طنين پيدا كرده هست. به اعتقاد من احمدي نژاد، اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي گرفتار بحران شنيده نشدن بوده و به همين خاطر براي جبران آن صداي هاي بلندتري از خود صادر كرده و حرف هاي تحريك آميز تري هم مي زنند».

این فعال سیاسی اصلاح طلب، اقدامی مثل اعتصاب غذا، آتش زدن حکم برابر سفارت انگلستان، بست نشینی و … را مصادیق کارها وسوسه برانگیز و تلاش جهت سر و صدا راه انداختن دانست و گفت: « مشايي حكم بقايي را برابر سفارت انگلستان آتش زد. صرف نظر از اينكه چه موضعي نسبت به حكم آقاي بقايي داشته باشيم، اين كار اهانت به حكم صادر شده است از سوی قوه قضاييه هست. براي اعتراض به حكم قضايي نمي توان آن را آتش زد. بعيد است كه با اين سروصداها و یا خبر ویدئویی دادن، نامه نوشتن و اعتصاب غذا کردن عقب نشيني خاصي صورت بگيرد يا تخفيفي در مجازات آقاي بقايي در نظر گرفته شود. رفتارهای اخیر احمدی نژادی ها نشان دهنده تلاش آنها براي بلند كردن صداي ارزش است و انکار یا نادیده گرفتن این واقعیت است که توان موج آفريني در جامعه را ندارند.

با بحران شنیده شدن و دیده شدن مواجه شده‎اند ، پشت پرده جنجال آفرینی احمدی‎نژادی‎ها

واژه های کلیدی: سیاسی | اعتصاب | احمدی نژاد | حمید بقایی | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog