قبرستان دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات

قبرستان: دستگاه برگزاری انتخابات ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات 96 حوزه های اجرایی فرماندار قوچان

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری 2 جوان ، تاب دادن مرگبار پیرمرد در پارک

دو جوان که با قصد شوخی پیرمردی را در پارک تاب داده و به زمین پرتاب کرده بودند، با فوت وی، دستگیر شدند. 

دستگیری 2 جوان ، تاب دادن مرگبار پیرمرد در پارک

تاب دادن مرگبار پیرمرد در پارک/ دستگیری 2 جوان

عبارات مهم : اداره

دو جوان که با قصد شوخی پیرمردی را در پارک تاب داده و به زمین پرتاب کرده بودند، با فوت وی، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، در ساعت 5 صبح دیروزاز طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ فوت پیرمردی ۶۹ ساله در بیمارستان به کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اعلام شد که با حضور مأموران در محل، اعضای خانواده متوفی با طرح شکایتی عنوان داشتند که متوفی به علت عوارض ناشی از ضربه و آسیب های وارد شده است به مهره های گردنش فوت کرده است.

دستگیری 2 جوان ، تاب دادن مرگبار پیرمرد در پارک

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات از اعضای خانواده متوفی به نام منصور ۶۹ ساله اطلاع پیدا کردند که تا دو ماه پیش، متوفی هر روز صبح در پارک کاجستان واقع در خیابان وفادار جنوبی به ورزش می پرداخت و به علت تردد زیاد در داخل این پارک و شوخ طبعی با افراد زیادی رابطه دوستانه داشته است.

بنا براظهارات خانواده متوفی ، وی ۱۵ تیرماه در وقت حضور در پارک با دو تن از جوانان پارک به نام های مهیار ۲۴ ساله و امیرمهدی ۲۷ ساله مشغول شوخی بود که این دو جوان اقدام به گرفتن دست و پای متوفی کردند و در ادامه حین تاب دادن او را به زمین انداختند که همین کار آنها باعث ضرب دیدگی شدید متوفی از ناحیه گردن شد و از آن تاریخ تاکنون کارها درمانی متعددی روی مهره های گردنش صورت گرفت ولی آخر در ساعت 5 صبح روز گذشته، بعد از انجام عمل جراحی و در بیمارستان فوت کرد.

دو جوان که با قصد شوخی پیرمردی را در پارک تاب داده و به زمین پرتاب کرده بودند، با فوت وی، دستگیر شدند. 

با طرح شکایت خانواده متوفی از مهیار و امیرمهدی، هر دو نفر آنها در ساعت ۲۱ دیروز در محل سکونتشان در خیابان وفادار جنوبی دستگیر و جهت انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شدند. مهیار و امیرمهدی در بیانات اولیه منکر هرگونه آسیب رساندن به متوفی شدند ولی درادامه با بیان حقیقت عنوان داشتند که در تاریخ ۱۵ تیرماه به قصد شوخی کردن با متوفی، او را تاب دادندو به زمین انداختند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، منشتر شدن این خبر اعلام کرد: جسد متوفی جهت تعیین علت مهم فوت به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و متهمان پرونده نیز با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده و جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرارگرفتند.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | پرونده | تحقیقات | خانواده | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog